koupené auto z aukce v usa
Pro ty co chtějí ušetřit

Nákup bouraných aut na aukci v USA

V době velké poptávky nedostatkových aut je nákup na aukci skvělou volbou.

Nákup na aukci nabízí mnoho výhod, nižší výslednou cenu, žádné skryté vady jako při koupi použitých aut a dokumenty od vozidla máte k dispozici ihned po koupi. Vydražené auto převážíme ihned do ČR na Vámi vybranou adresu včetně dokladů od vozidla.

Kontaktujte nás
Celý nákup vyřídíme za Vás!

Jak koupit auto na aukci v USA?

Jsme registrovaný Broker, můžeme dražit přes 98% vozidel v nabídce aukčních portálu IAAI a Copart.

Je nákup auta na aukci v USA opravdu tak výhodný?

Samozřejmě, obecně se dá říci, že výsledná cena po opravě je kolem 80 - 85 % tržní ceny. Hlavní výhodou zůstava, že kupec nepotřebuje okamžitě plnou částku na to, aby si koupil své vysněné auto. Další výhodou je, že kupec si sám stanoví za jakou částku je ochotný auto koupit a nemusí smlouvat s podejcem.

Je bourané auto po opravě bezpečné stejně jako bylo?

Samozřejmě, nenechte se odradit lidmi, kteří říkají opak. V dnešní době lze pro absolutní většinu značek objednat kterýkoliv díl nový, dokonce části karoserie. Nicméně doporučujeme se zbytečně vyvarovat nákupu aut se strukturálním poškozením, jejich oprava je mnohem náročnější a může se prodražit.

Jaká je kauce na nákup auta v aukci?

Kauce je 10 % a vrací se v případě, že auto nekoupíme z důvodu vyšší nabídky než Vaší maximální. Ve všech ostatních případech je nevratná a to z toho důvodu, že aukční portály si tuto částku účtují v případě, že kupují není ochotný za vydražené auto zaplatit. V žádném případě neslouží kauce jako naše kompenzace za služby.