Shelby Mustang GT350 v Česku
  • Základní modely:

    1500, Camaro, Challenger, Charger, Corvette, Grand Cherokee, F-150, Mustang, Wrangler

  • Výkonnostní:

    Shelby, SRT, TRX, Z06, ZL1

Chevrolet

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Chevrolet Camaro a Chevrolet Corvette. Prví z nich je typický Muscle Car a z druhého se vyklobal v posledních letech supersport s motorem uprostřed. Oba vozy sdílejí stejné verze motoru V8. Základní verze Corvette je osazena motorem z Camaro SS a verze Z06 má společný motor s verzí ZL1. Corvette disponuje ještě více nabouchanou verzí ZR1 zatímco Camaro disponuje klasickým V6 a také ekonomicky oturbeným I4. V poledních letech je obliba také v segmentu pick-up kde patří GMC Sierra která nabízí 2 verze EcoBoost V8, dále I6 a EcoBoost verzi V6.

Chrysler

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Chrysler 300 a Chrysler Pacifica. Zatímco první z nich se blíží k plánovanému ukončení výroby další z nich postupně převláda v segmenu rodinných vozů. Svou výbavou i motorizací nabízí nejmodernější 7 místné MPV současnosti. Pacifica se momentálně nabízí v motorizaci V6 s předním nebo náhonem všech kol a v kombinaci plug-in hybridu s V6.

Dodge

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Dodge Challenger a Dodge Charger. Oba se řadí mezi typické Muscle Cars, první z nich je kupé zatím co druhý z nich je sedan, oba stojí na stejném podvozku a stejné motorizaci. Základem je pro ně nesmrtelná V6, následovaná V8 ve dvou objemech kde objemově větší ústojí již vyrábí SRT divize. Následují SRT V8 s kompresorem v celkem 3 úrovních Hellcat, Hellcat Redeye a Demon. Další oblíbeným modelem je SUV Dodge Durango nabízený s pohonem zadních nebo všech kol s kombinací V8, dále nesmrtelný motor V6 a nakonec opět verze SRT V8 a také s kompresorem.

Ford

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Ford F-150 a Ford Mustang. První z nich je typický pick-up, který získal na popularitě díky modelu F-150 Raptor. Jedná se speciálně výkonnostně upravený pick-up do terénu nabízí se pouze ve 2 variantách a to ve verzi EcoBoost v dvakrát oturbeným V6 a poté kompresorem tlačená V8 sdílená s Shelby Mustang GT500. Oproti tomu Ford Mustang sčíta daleko širší kombinaci motorizací počínaje oturbenou I4, přes nepopulární V6 (již ukončenou) a klasickou V8. Následuje kovaná V8 s vetším objemem používaná v Shelby Mustang GT350 a kompresorem tlačená V8 pouze v Shelby Mustang GT500. Mezi populární dovozy lze zařadit ještě Ford Focus především verze ST v motorizaci I4 a RS disponují I5 a pohonem zadních kol.

Jeep

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Jeep Grand Cherokee a Jeep Wrangler. Oba modely jsou v nabídce v základní verzi v motorizaci nesmrtelné V6, Jeep Grand Cherokee lze pořídit také jako plug-in hybrid v kombinaci s I4 nebo jako čistou V8 zatímco Jeep Wrangle lze osadit SRT verzí V8 bez kompresoru. Nově nastupujicí model Jeep Wagoneer a Grand Wagoneer je velice populární a začíná se hojně dovážet, jedná se o největší a nejluxusnější SUV v nabídce. Nabízené ve motorizacích dvakrát přeplňované I6, mild-hybrid V8 a SRT verzi V8 bez kompresoru.

Lincoln

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby Lincoln Navigator. Jedná se o nejdražší vozidlo nabízené k prodeji ve Fordu (vyjma Ford GT), je to nejluxusnější co Lincoln nabízí. Dostupné pouze ve dvakrát přeplňované V6 jako Ford F-150 Raptor, brzy dustupné i jako čistě elektrická verze. Další dovážené modely jsou Aviator a Nautilus, jedná se o 7 a 5 místné SUV. První z nich je nabízen s dvakrát přeplňovanou V6 a to čistě benzínově nebo jako plug-in hybrid. Zatímco druhý model lze koupit v EcoBoost I4 nebo čisté V6 motorizaci.

RAM

Mezi nejpopulárnější dovážené modely patří bezpochyby RAM 1500. Který lze zakoupit v různých modifikacích - kabina, korba, rozvor - všechny tyto parametry lze mít v krátké a dlouhé variantě. Rozšířená je také nabídka motorizací, kdy základ je osazen novou verzí původní benzínové V6 nebo přeplňovanou dieselovou V6. Následuje nově upravená V8 verze a také SRT objemově větší V8 bez kompresoru pro verze Heavy Duty. Vělko objemová přeplňová I6 dieslová varianta dostupná pouze pro Heavy Duty. Vrchol nabídky tvoří SRT V8 s kompresorem pro RAM 1500 TRX, který je velice oblíbenou daváženou variantou.